İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Apartman İlaçlama

apartman-ilaclama

Apartman ilaçlama talebi için firmamızı arayan müşterilerimize kısa sürede sonuç veren işlemlerimiz hakkında kısa bir bilgi veriyoruz. İklim değişiklikleri, mevsim geçişlerinin hızla bozulması, yeşil alanların hızla yok olması böcekler üzerinde oldukça büyük artışa neden olmuştur. Bu nedenle de böcekler, sayı ve türce özellikle son yıllarda hızla artmakta, evlere, apartmanlara hızla girmektedir. Dışarıdan önce apartmanlarımıza daha sonra evlerimize doğru ilerleyen haşereleri durdurmada en önemli aşama apartman ilaçlama işlemidir.  Apartmanlarınızda sağlanan titizliğin haşerelerin durdurulmasında olan etkisini iyi bir şekilde kavramalı ve böcek ilaçlama operasyonu için firmamızı aramalısınız. Sıklıkla şikayet edinilen bu durumu ancak kurumsal bir böcek ilaçlama şirketi kontrol altına alabilmektedir.

Apartmanlarda İlaçlama Nasıl Yapılır?

Apartmanlarda ilaçlama nasıl yapılır? En çok tercih edilmesi gereken ve sıklıkla başvurulması gereken bir yöntem olan apartman ilaçlama uygulamalarında şu noktalara dikkat edilmelidir.

  • Apartmanlardaki haşere türlerine göre ilaçlama şekli, yöntemi seçilmelidir.
  • Apartmanların ya da sitelerin ortak kullanım alanları oldukça dikkatli bir şekilde ilaçlanmalıdır.
  • Özellikle zemin ve çatı katlarında fare hareketliliği fazlasıyla olduğundan bu alanlara daha çok özen gösterilmelidir.
  • Binanın sadece belirli alanları ilaçlanmamalı, tüm dairelerin içleri ilaçlanmalıdır. Çünkü herhangi bir kattaki herhangi bir dairede bulunan haşere çeşitliliği dahi tüm binayı böceklendirebilmektedir.

İşte Sarıyer’de yoğunlukla bulunan haşere faaliyetlerini yok eden, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanını sizlere sunan Sarıyer Böcek İlaçlama firması, sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Modern Böcek İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama firmamız, en modern ilaçlama tekniklerini en tecrübeli kadrosu ile uygulamaktadır. Özellikle ilçemizde şikayet edilen haşerelere karşı;

  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Gibi yöntemlerle de en etkili şekilde mücadele etmekteyiz. Özellikle hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, kertenkeleler, salyangoz, kulağa kaçan böceği, tırtıl, kurtçuk, sinek türleri, gümüşçün, tespih böcekleri, kırkayak, çıyan gibi haşereler itina ile ilaçlanmaktadır. Modern böcek ilaçlama tekniklerimizden faydalanmak ve ekibimizden destek almak için 7/24 hizmet veren telefonlarımıza çağrı bırakabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için müşteri temsilcilerimizle hemen iletişime geçebilir, şikayet ettiğiniz haşere hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir