İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer Aydınevler Böcek İlaçlama

sariyer-aydinevler-bocek-ilaclama

Haşerelerin ev ve iş yerlerindeki varlığı her açıdan zarar teşkil etmektedir. Evlerde eşyalara ve yiyeceklere pislik bulaştıran haşereler, bu pisliklerin içindeki mikrop ve virüslerle insan sağlığını ciddi oranda tehdit eder. Evde olduğu gibi iş yeri, okul gibi kapalı alanlarda ve park, bahçe gibi açık alanlarda da tehdit oluşturan bu zararlılara karşı her alanda ilaçlama faaliyetleri yürütülmektedir. Bu hususta hizmet vermek adına, firmamız Sarıyer Aydınevler böcek ilaçlama servisinin yanında, İstanbul’un tamamına hizmet vermektedir.

Aydınevler Böcek İlaçlama

Firmamız; 30 yıldır ilaçlama sektöründe zirvede olan yerini kalitesine ve başarılarına borçludur. Sağlık Bakanlığı tarafından insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı onaylanan ilaçlarıyla hizmet veren Aydınevler Sarıyer böcek ilaçlama servisi; %100 sonuç garantisiyle hizmet sunar. Sektördeki yasal olmayan yollarla çalışan ilaçlama firmalarına karşı, devlet desteğiyle hizmet vermekte, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. İstanbul’un tamamında ilaçlama faaliyetlerini yürüten Aydınevler Sarıyer böcek ilaçlama servisi, sektördeki en uygun ilaçlama fiyatları ile hizmet veren firmadır.

Hangi Haşere Türlerinde %100 Sonuca Ulaştık?

Evlerde görülen böcek türlerinin tamamı üzerinde kesin sonuca ulaşan firmamız, tarafımıza gelen talepler içinde en çok şu haşere türleriyle karşı karşıya kalmıştır: 

Akrep, fare, yılan, çıyan, tırtıl, tahta kurusu, pire, kene, karafatma, karınca, kulağakaçan, gümüş böceği vs.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

İlaçlama firmamız, insanların dahil olduğu kapalı ve açık alanların tamamında hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz alanları şu şekilde özetleyebiliriz:

Ev, apartman, iş yeri ve dükkan, park ve bahçe, okul, hastane, toplu taşıma (otobüs, minibüs, vapur, metro ve benzeri) bağ-bahçe, iş hanı, alışveriş merkezi vs.

İlaçlama Uygulaması Neden Önemli?

Çünkü, ilaçlama yapılmayan alanlarda bulunan haşereler, insan sağlığı ve huzuru üzerinde ciddi etkiler bırakmaktadır. Taşıdıkları mikrop ve bakterilerle pek çok hastalığa yol açan haşereler, özellikle de kan emen böcekler, pek çok bulaşıcı hastalığın da taşıyıcısı konumundadır. Tedavisi bulunmuş ve yok edilmiş hastalıkları bile yeniden dirilten ve mutasyona uğramasına sebep olan haşereler, aynı zamanda huzursuzluk, takıntı, stres ve akabinde psikolojik rahatsızlıklara da yol açmaktadır. Üstelik; çocuk, yaşlı ve hasta insanlarda daha ciddi problemlere sebep olmaktadır. Bu nedenle insanların bulunduğu alanlarda haşere varlığı kabul edilemez ve derhal müdahale edilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir