İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Beşiktaş Böcek İlaçlama

besiktas-bocek-ilaclama

Beşiktaş böcek ilaçlama şirketimiz, çok sayıda şubesiyle hizmetinizdedir. İstanbul’un her ilçe ve semtinde oluşan haşere sorunu kontrolümüz altındadır. Beşiktaş denize yakın konumu sebebiyle haşere sorunlarıyla daha sık karşılaşmaktadır. Çünkü böcekler nemli alanlarda daha çabuk ürerler. Haşerelere karşı kontrol sağlamanın en güvenilir yolunu böcek ilaçlama firmaları sunmaktadır. Çeşitli tekniklerle uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri, böcek ilaçlama yapılan alanların sağlığını koruyarak haşereleri etkisiz hale dönüştürür. Firmamızı sadece İstanbul ilçelerinden değil Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinden arayabilirsiniz. Şirketimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

İlaçlama Tekniklerimiz

İlaçlama tekniklerimiz haşerelere ve bulundukları ortamlara göre değişkenlik gösterir. Her biri kesin ve kalıcı çözüm üreten böcek ilaçlama tekniklerimiz oldukça uygun fiyatlardan oluşur. Firmamızda kullanılan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında toplanacak olursa;

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • ULV ilaçlama
  • Fare istasyonu’dur.

İstanbul Beşiktaş ilaçlama ekipleri alanında uzmandır. İlaçlama yapılacak alanların incelemesi ve uygulaması profesyonel böcek ilaçlama personellerimiz tarafından gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı böcek ilaçları kullanan firmamız gün boyu hizmet sağlamaktadır.

Haşere Ve Fareler İnsanları Isırır Mı?

Haşere ve fareler insanları ısırır mı? Farelerin hepsi kendini savunmak  ve çok aç kaldıklarında beslenmek için insanları ısırırlar. Haşereler ise türlerine bağlı olarak insanları ısırmaktadır.

  • Kan emici pire, kene, bit, sivrisinek, tahtakurusu gibi böcekler insanları en çok ısıran böceklerdir.
  • Akrep, çıyan, örümcek gibi böcekler ise kan emici olmamalarına rağmen insanları ısırırlar. Çünkü bu gibi böceklerde kendini savunma mekanizması gelişmiştir. Karşısındaki kişiyi tehdit olarak algılan bu böcekler savunma için ısırırlar.

Beşiktaş böcek ilaçlama ekipleri tüm böcek ve fare türlerini etkisi altına alarak sağlığınızı korur. Böcek ve fare ısırması sonucu insanlar, önemli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmaktadır. İstisnasız hiçbir vatandaşımız haşereler ile aynı ortamda yaşamak istemez. Yaşam alanlarını haşerelerden arındırmak ve uygun ödeme koşullarından yararlanmak isteyenler için bundan 20 yıl önce kurulan firmamız her daim hizmetinizdedir. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımıza çağrı bıraktığınız gibi talep formumuzu da doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir