İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek İlaçlama Şirketleri

bocek-ilaclama-sirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri özel sektörlerin bu sektörde kendini göstermesi ile beraber sayılarını çoğaltmıştır. Böceklerin oluşum süreçlerinin oldukça hızlı ilerlemesi etrafa hızla yayılmalarına neden olmaktadır. Bazı haşere türleri sadece 24 saat içerisinde binlerce yumurta bırakabilmektedir. Kısa sürede olgunlaşan böcek yumurtaları hareketlenerek etrafa dağılır. Türlerine göre insanlar üzerinde olumsuz etki oluşturan böcekler, profesyonel böcek ilaçlama şirketleri tarafından etkisiz hale dönüştürülmelidir.

Sarıyer böcek ilaçlama servisimiz, böcek ilaçlama şirketleri arasında her zaman en profesyonel hizmeti sağlayarak haşerelerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Piyasada satılan böcek ilaçları ile böcek türlerinden kurtulmak mümkün olmamaktadır. Çünkü kullanılacak ilaç miktarı ve türünün ortamda var olan böceğin cinsine göre uygulanması oldukça önemlidir. Bağışıklık sitemi farklılık gösteren böcekler, yanlış ilaçlama yöntemi ile daha çok çoğalabilmektedir.  Böcek ilaçlama firması tarafından uygulanan alternatif ilaçlama teknikleri böceklerin türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak seçilmektedir.

Böcek ilaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri birbirinden farklılık gösterir. Çünkü haşereler kendi aralarında binlerce türe ayrılır. Haşere şekli değiştiği için böcek ilaçlama yönteminde de değişikliğe giden firmamızda kullanılan böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Toz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare İstasyonları’dır.

Her biri etkili olduğu haşere üzerinde %100 sonuç garantisi sunan metotlarımız oldukça ekonomik fiyatlardan oluşmaktadır. Müşteri sağlığı, memnuniyeti ve menfaatini ön planda tutan şirketimiz ile görüşme sağlamak için telefon numaralarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Böcek Ve Fare Türleri;

Alman hamam böceği sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, kene, pire, tahtakurdu, bit, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, hamam böceği, kalorifer böceği, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi

Sarıyer böcek ilaçlama hizmetimizle böcekler ile mücadele de daima kontrol sağlayarak yaşam alanlarınızı koruyabilirsiniz. İlaçlama ekiplerimiz haftanın 7 günü 24 saat görev başındadır. En ekonomik ilaçlama fiyatları ile tüm haşere türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir