İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer Büyükdere böcek ilaçlama

sariyer-buyukdere-bocek-ilaclama

Sarıyer, 35 mahalleden oluşan şehrin Avrupa yakasındaki ilçelerinden biridir. Beşiktaş, Kağıthane, Eyüp ile çevrili olan Sarıyer ilçesi oldukça tercih edilen bir ilçedir. 2009 yılında ilçe olma statüsünü kaybedip ancak 2012 yılında Şişli sınırları arasında yer alan mahallerin Sarıyer ilçesine dahil edilmesiyle tekrar ilçe statüsüne ulaşmıştır. Sarıyer’in günümüzdeki nüfusu 342.753 kişi olarak bilinmektedir. Emirgan Korosu, Rumeli Hisarı, Tarabya Koru gibi tarihi yerlerin olmasıyla dikkat çeken Sarıyer, son derece ilgi çekici ilçelerden biridir. Sahile yakınlığı ile bilinen ilçede böcek istilası sorunları son derece yaygındır. Böcekler sayı ve tür bakımından en kalabalık nüfus oranına sahip canlılardır. Öyledir ki günden güne farklı türde böcekler keşfedilmektedir.

Ekolojik döngü için son derece yararlı olan türlerle beraber insan sağlığı açısından fazlaca zararlı böceklerde mevcuttur. Bu böceklerden kan emici olanları doğrudan hastalık bulaştırır. Aynı şekilde doğrudan veya dolaylı olarak insanlarla etkileşime geçen böceklerden bulaşabilecek hastalıklar şu şekildedir; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma. Ev, iş yeri, hastane, fabrika, okul gibi kapalı alanlara kanalizasyon borularından, eskimiş veya çürümüş çatlaklardan, açık kapı ile pencerelerden ve birçok yerden hayatlarımıza dahil olabilirler.

Barındıkları alanda çok kısa sürede üreyen bu canlılarla mücadele etmek son derece güçtür. Tek bir böcek bile fark edilmediği takdirde barındığı alanda kolaylıkla yumurtlayabilir. Böcek istilaları kişilerin evde kolaylıkla önleyebileceği bir sorun değildir. Mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmalardan profesyonel yardım alınması gerekir.

Sarıyer böcek ilaçlama firmamız yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve saati gerek müşteri hizmetleri gerekse ilaçlama personelimizle Sarıyer Büyükdere Mahallesin’de de faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Dilediğiniz saatte müşteri hizmetlerimizi arayıp bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir