İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ümraniye Dudullu Böcek İlaçlama

umraniye-dudullu-bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama yaptırmak hem kendi hem de sevdiklerimizin sağlığını korumak için önem teşkil eden bir işlemdir. Haşereler eve ya da yaşam alanımıza dadandıkları takdirde pek çok hastalığı da kapı açmaktadır. Bu hastalıklar hayatımızı dahi tehdit edebilirler. Bu nedenle görmezden gelinmemesi gereken bu ilaçlama hizmetini alanında profesyonel bir firmadan almak gerekir. Tozlu Böcek İlaçlama İstanbul’un her ilçe ve semtine götürdüğü ilaçlama hizmetini Dudullu Ümraniye böcek ilaçlama kapsamında da gerçekleştiriyor.

Dudullu Böcek İlaçlama Servisi

Dudullu Böcek İlaçlama
Dudullu Böcek İlaçlama

Dudullu böcek ilaçlama hizmeti tüm haşereler için geçerlidir. Pire, hamamböceği, sinek, sivri sinek, güve, deri böceği, bit, çıyan, kırkayak, fare ve daha pek çok haşere türünden ilaçlama yaparak kurtulmak mümkündür. İlaçlama profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Bunun için uzman bir kadroya ihtiyaç vardır. İlaçlama sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hamam böceği gibi dayanıklı haşereler için yoğun kokulu ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Hamam böceği lağım ve kanalizasyonlardan gelen mikrop ve bakteri taşıyan bir haşeredir. Haşereler dizanteri, verem, cilt hastalıkları, solunum hastalıkları ve daha pek çok hastalığa zemin hazırlarlar. Bağışıklık sistemi zayıf olan, yaşlı ve bebek olan evlere dadandıkları takdirde büyük sağlık sorunları ortaya çıkarabilirler.

Bit gibi pire gibi haşereler çok küçük olduklarından gözle görülmesi ve müdahale edilmesi pek mümkün değildir. Hayvanlara daha sonra insanlara bulaşan pire kan emerek olgunlaşır ve çoğalır. Çoğalmaları nedeniyle pek çok hastalık da beraberinde gelmektedir. Haşerelerin bir kısmı yumurta bırakarak çoğalırlar kimisi ise doğum yaparak. Yumurtalarını etrafa saçan haşereler bulaştırdıkları zaman gıda zehirlenmelerine sebep olurlar.

Evlere yapılacak düzenli ilaçlama ile haşere sorunlarından kurtulmak mümkündür. İlaçlama apartman, site, iş merkezleri, evler, fabrikalar, bahçeler ve park alanlarında başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tozlu Böcek İlaçlama ekipleri İstanbul’un tüm semt ve mahallelerinde olduğu gibi Dudullu’da da böcek ilaçlama servisini gerçekleştirmektedir. Dudullu ile birlikte Çamlık, Sancaktepe köyleri, Yenideoğan, Sarıgazi semtlerinde ve mahallelerinde de ilaçlamalar yapılmaktadır. Dudullu semtinde ve İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde böcek ilaçlama hizmetini gerçekleştiren Tozlu Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile bulunduğunuz alana gelerek ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir