İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev İlaçlama

ev-ilaclama

Ev ilaçlama, özel yaşamlarımızın içlerinde yer alan haşere ve fare türleri kısa zaman süre sonra içinde bulunduğu alanın sağlığını yitirmesine neden olur. Çünkü bu canlılar mikrop ve virüs taşırlar. Evimizde çok sayıda eşya yer alır. Eşyaların kenar ve köşeleri haşerelerin gizlenerek yuva oluşturması için en ideal alanlardır. Dolayısıyla evde oluşan böcek türlerine karşı gerekli ilaçlama tedbirlerinin alınması oldukça önemlidir. Ev ilaçlama şirketleri tarafından uygulanan ev ilaçlaması olası sorunlara karşı önlem oluşturacaktır. Ancak alacağınız hizmetin kaliteli ve güvenli olması için alanında uzman ve çalışma ruhsatına sahip ilaçlama firmalarından hizmet talep etmelisiniz.

Ev içerisinde oluşan haşere türlerine karşı bireysel yöntemlerin uygulanması sakıncalı olduğu gibi zaman kaybına da neden olmaktadır. Yanlış ilaç kullanımı insan sağlığına olumsuz etki gösterdiği gibi haşerelerin etkilenmeyerek üremeleri için fırsat kazanmalarına neden olacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması adına profesyonel şirketimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Ev İçlerinde İlaçlaması Yapılan Böcek Ve Haşere Türleri;

Ev içlerinde ilaçlaması yapılan böcek ve haşere türleri birden fazla rakama tekabül eder. Sayısı dünya üzerinde binlere varan haşerelerin ülkemizde en sık görüldüğü türleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Ev ilaçlamasında sadece belli başlı haşerelere çare bulduğumuzu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü adını duyduğunuzda yok canım onun evde ne işi var diyebilirsiniz. Fakat bu durum yüksek bir ihtimal ile mümkün.

  • Örneğin evlerde çıkacağı tahmin edilmeyen akrep, yılan ya da kene gibi haşereler dışarıdan evimizin içine doğru ilerleyişini sürdürebilirler.
  • Danaburnu, salyangoz ya da çıyan gibi dışarıda karşılaştığınız haşereler gerekli tedbirler alınmadığında evlerinizin içine kadar girebilirler.
  • Zira pamuk faresi , fındık faresi ve lağım faresi mutfaklarımızın bulunduğu evlerimizin iç bölgelerine girebilir ve yaşam alanlarımızı istila edebilir.
  • Ev ilaçlama operasyonu ile mücadele verdiğimiz haşereler bununla da sınırlı değildir. Hamam böceği, kırkayak ve gümüş böceği yanı sıra güve de evlerde mücadele ettiğimiz haşere grupları arasında yer alır.
  • Kan emici özelliğe sahip olan tahtakurusu, pire arı haşereleri kokulu ilaçlar sayesinde etkisiz hale getirilebilmektedir.

Sarıyer ev ilaçlama hizmetlerinde kullanmakta olduğu ilaç ve ilaçlama yöntemlerinin tümü, evinizi ve sağlığınızı koruyacak uygulamalar ile Sağlık Bakanlığı’nın izniyle gerçekleşmektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz

İlaçlama yöntemlerimiz farklı haşere ve kemirgenler üzerinde etkili olmakla beraber oldukça moderndir. Teknolojik gelişmeler çerçevesinde belirlenmiş böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Buharlama ilaçlama yöntemi
  • Sisleme ilaçlama yöntemi
  • Buharlama ilaçlama yöntemi
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Olarak adlandırılabilir. Ev ilaçlama firmaları arasında ekonomik ilaçlama fiyatları ve kaliteli hizmetiyle 7 gün 24 hizmet sunan şirketimiz, daima haşere ile mücadele aşamasında yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir