İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Evdeki Böcekten Kurtulmanın Yolları

evdeki-bocegi-yok-etmenin-yollari

Evdeki böcekten kurtulmanın yollarını arayan kişilerin öncelikli olarak hijyen koşullarını sağlamaları gerekiyor. Sokakta gördüğümüz haşereler bizlere çok fazla garip gelmese de evimizde, salonumuzda özellikle mutfağımızda gördüğümüz haşereler hiç kimse tarafından hoş karşılanmaz. Bu nedenle de her zaman ilk önce evdeki böceklerden kurtulmaya çalışılmış, çok farklı yollara başvurulmuştur. Peki, evdeki böcekten kurtulmanın yolları nelerdir? Son yıllarda böceklerin zararları konusunda çoğu kişi bilinçlenmiş ve haşerelerin bizlerin sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri herkes tarafından öğrenilmiştir. Evde alınan bazı önlemlerle evdeki haşere sorunundan kurtulmak yetmeyebilir, böyle durumlarda profesyonel böcek ilaçlama yöntemi ile bu sorundan kısa bir sürede kurtulabilir, rutin yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Böceklerden kurtulmak için birçok kişi değişik yollara başvurmuş hatta durumu oldukça önemseyip böceklerden kurtulmanın bitkisel yollarına dahi başvuranlar olmuştur.

 • Böceklerden kurtulmak için yapılması gereken en önemli adım temizliğe dikkat etmektir.
 • Evlerde çöp bekletmemek, hatta balkona, kapının önüne dahi çöp koymamak gerekir.
 • Ayakkabılar ile asla evin içinde dolaşılmamalı, balkon terlikleri ile evin içine girilmemelidir. Çünkü sokaklarda ve balkonlarda çok fazla haşere yumurtası vardır.

Tüm bu işlemlere ek olarak eğer haşere ilaçlama firması ile anlaşmadan hareket edilirse böceklerden asla kurtulamazsınız. Bireysel yöntemlerle yapacağınız hiçbir yöntem geçerli değildir.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Kendimizi en iyi hissettiğimiz yer hiç şüphesiz evlerimizdir. Evlerde ortaya çıkan haşereler sağlığımızı tehdit ederken, psikolojik olarak da kişileri etkilemektedir. Ev ilaçlama fiyatları belirlenirken;

 • Evinizin odaları ve ne kadar büyüklükte olduğu
 • Odalara yayılan haşerelerin sayı olarak miktarı
 • Son olarak iki unsur çerçevesinde belirlenen böcek ilacı miktarı önem teşkil eder.

Ev ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan bütün sorular için irtibat numaralarımızdan Sarıyer Böcek İlaçlama firmamıza 7/24 ulaşabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Ev İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama yöntemleri haşerenin yoğunluğa, türüne ve bulunduğu alana göre belirlenir. Evlerde genellikle fare türleri, gümüş böceği, karınca, kertenkele, pire, tespih böceği, kakalak, hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, kulağakaçan böceği, karafatma gibi haşereler bulunmaktadır ve bu haşerelerden kurtulmak için mutlaka böcek ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Ev ilaçlama yöntemleri sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Sarıyer’de sunduğumuz ve ilçemizde yaşanan tüm haşere şikayetlerini yok eden ilaçlama firmamız, en kaliteli ilaçları en pratik ve yeni yöntemlerle harmanlayıp hizmet vermektedir. Sarıyer İlaçlama firmamıza, günün her saatinde ve haftanın her gününde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir