İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Fare Yakalama Teknikleri

fare-ilaclama

Fare yakalama teknikleri eskilerde kalmış yöntemlerin aksine modern ve teknolojiye uygundur. Bazen denek olarak bazen de evcil hayvan olarak ve bazen de bir an önce yok edilmesi gereken bir haşere olarak tanınan fareler, hayvanlar familyasının en eski türlerinden biridir. Çok farklı türleri olmasına rağmen evimize, apartmanımıza giren türleri oldukça zararlı olan türlerdendir. Bu nedenle de onlardan bir an önce kurtulmak gereklidir. Çok hızlı hareket eden ve yakalanması güç olan fare ile mücadele etmek için fare istasyonları tekniğini geliştiren firmamızda oldukça ekonomik fiyatlar uygulanır. Fare ilaçlama hizmetimizden faydalanmak için telefon numaralarımıza çağrı bırakabilir ya da iletişim formunu doldurarak yetkililerimizden destek alabilirsiniz.

Farelerin Özellikleri ve Fare Türleri

Yeryüzünün tüm kara parçalarında yaşabilen, çok fazla türe sahip olan, çok hızlı kaçıp çok iyi gizlenebilen, genellikle böcek, ot, tahıllarla beslenebilen bir haşeredir. Genellikle pis ortamlarda bulunurlar ve pek çok hastalığı da aktif olarak taşırlar. Peki, fare türleri nelerdir?

  • Ev Faresi
  • Fındık Faresi
  • Çatı Faresi
  • Lağım Faresi
  • Pamuk Faresi

Hemen hepsi Türkiye’de görülen ve insan sağlığına zarar veren fare türlerinden kurtulmak için Sağlık Bakanlığından fare ilacı ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Bizleri günün her saati arayabilirsiniz.

Farelerle Mücadele Yöntemleri

Çoğu kişi farelerle mücadele etmek için çok farklı yollara, çok farklı fare yakalama teknikleri ve uygulamalarına başvurmaktadır. Özellikle yapışkanlarla, fare kapanı ile ya da kapı, pencere gibi dışa açılan noktaları açarak bu haşerelerden kurtulmaya çalışmak kesinlikle yanlıştır. Bu yöntemler sonuç vermemekle beraber farenin daha fazla çoğalması için onlara zaman kazandırır.

  • Fareden kurtulmanın en kesin çözüm yolu elbette ki fare istasyonları kurmaktır. Fare istasyonları kurarak her fare türünden çok kısa bir süre içinde kurtulabilirsiniz.

Sarıyer’de her zaman sizlere en kaliteli hizmetleri sunan ve böcek ilaçlama şirketleri arasında en kurumsal konumda olan Sarıyer Böcek İlaçlama firmamız, fare ilaçlama işlemlerinde de sizleri en kısa sürede fare şikayetlerinizden kurtarmaktadır. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizi dilediğiniz günde ve saatte arayabilir, ilaçlama talep formlarımızı doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir