İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş Böceğinden Kurtulma Yolları

gumus-bocegi

Gümüş böceğinden kurtulma yolları araştıran ve internetten farklı yöntemlere girişen vatandaşlarımızın karşılaştığı sonuç maalesef hüsran. Çünkü gümüş böceği ve diğer haşereler ile mücadele etmek için öncelikli koşul profesyonel olmaktır. Hayvanlar alemi oldukça farklı yapıda ve şekilde olan türlerden oluşmaktadır. Bu alemin yüzde doksanlık gibi büyük bir dilimini böcekler oluşturmaktadır. Ülkemizde de çok farklı türden çok fazla sayıda haşere bulunmaktadır. Bunlardan biri de hemen her yerde görebildiğimiz gümüş böcekleridir. Böcek ilaçlama operasyonları ile etkisiz hale getirilebilen gümüş böceklerinden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri için kendi markasını yaratmış firmamızdan destek alabilirsiniz.

Gümüş Böceklerinin Özellikleri

Gümüş böceğinin özelliklerine hakim olmak gümüş böceği ilaçlama uygulamasının gerekliliğini de gözler önüne sermektedir. Adını derisindeki renkten alan bu haşereyi yakından tanımak adına gelin özelliklerine hep beraber bakalım…

  • Bu haşereye balık böceği, gümüşçün, kitap böceği, kütüphane böceği de denilmektedir. Renginden dolayı gümüş adı alan bu haşereye, kağıttan yapılmış ürünleri yemesinden dolayı da kitap böceği denilmektedir.
  • Ayrıca dış görünüş itibariyle balıkları andıran görünümleri nedeniyle balık böceği olarak da bilinmektedir.
  • Nemli bölgelerde ve rutubetli alanlarda, ılık iklimlerde bulunurlar. Ayrıca kütüphane, kitaplık, kitapçılarda da fazlasıyla bulunurlar. Evimizde de çoğu kez banyo ve mutfaklarda, kitapların arasında bulunmaktadırlar.
  • Özellikle ikinci el olarak aldığımız kitaplarda fazlasıyla yumurtaları bulunmaktadır. Bir kitabın veya defterin içinde, kolilerin arasında haftalarca yaşayabilirler.
  • Antenleri sayesinde yön bulurlar ve kitap kokusunu çok iyi alırlar.

Gümüş böceği ile mücadele etmek ve yaşam alanınızı bu haşerelerden korumak için profesyonel personellere sahip olan firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Gümüş Böceği İle Mücadele

Gümüş böceğinden kurtulma yolları oldukça sınırlıdır. Çünkü evimize hemen her yerden girebilmektedirler. Bu nedenle gümüş böceği ilaçlama işlemleri yaptırarak onlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Ayrıca gümüş böcekleri diğer haşerelere de davetiye çıkarmaktadır. Çünkü başka haşereler tarafından yem olarak yenilen bu gümüş böceklerinden kurtulmadan diğer haşerelerle mücadele edemezsiniz. Böcek ilaçlama şirketleri içinde en kapsamlı ve yetkin uygulamaları ile her zaman yanınızda olan Sarıyer Böcek İlaçlama firmamızın çağrı merkezleri günün her saatinde, hafta içi ve hafta sonu her gün hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir