İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

HAKKIMIZDA

hakkimizda

Tozlu Böcek İlaçlama firması olarak kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmetin kapılarını açmaktayız. Her türlü haşere problemi ile mücadele ederek uzman ilaçlama personellerimiz eşliğinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli izin ve belgelere sahip olan Tozlu Böcek İlaçlama firmamız haşere ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarında daima başarıya ulaşmaktadır. Haşere problemi yaşanan tüm alanlara en kısa zamanda ulaşan ekiplerimiz, Haşere türünü tespit ederek en etkili ilaçlama yöntemini belirlemektedir. Haşerelerin insan ve çevre sağlığına verdiği zararın farkında olan Sarıyer böcek ilaçlama, çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde tamamlamaktadır.

Alanında garantili hizmet sunan firmamız, hesaplı ilaçlama fiyatları ile açık ve kapalı alanlara hizmet sağlamaktadır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış böcek ilaçlarımız sadece haşere türleri üzerinde etki göstererek insan ve çevre sağlığını korumaktadır.

Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve Fare ilaçlama uygulamalarıyla alternatif ilaçlama teknikleri sunan firmamız ev, işyeri, fabrika, depo, ofis, bina, alışveriş merkezi, site, bahçe gibi tüm alanlara ilaçlama ekiplerini yönlendirmektedir.

Müşterilerimizin taleplerine en kısa zaman yanıt sağlayan Tozlu Böcek İlaçlama 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu ilaçlama randevu taleplerini cevaplamaktadır. Kaliteli hizmetin daimi adresi olan Sarıyer böcek ilaçlama, haşerelerden kurtulmanız için her zaman yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir