İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği İlaçlama

hamam-bocegi-ilaclama

Hamam böceği ilaçlama sadece sorunlu alanda; keşif, karar ve uygulama aşamalarının yapılması sürecini kapsar. Hamam böceği ilaçlama yapmanın gerekliliğini bir kez daha gözler önüne seren hamam böceği özelliklerine bakacak olursak;

  • Bulundukları bölgelere salya ve dışkılarıyla mikrop saçan hamam böcekleri, oldukça pis canlılardır.
  • Hamam böcekleri kanalizasyon, gider boruları ve çöplük aralarında yaşayarak yuva oluştururlar.
  • Yuvasından ayrılan hamam böceği, yaşam alanlarımızın içine kadar girer. Ev gibi kapalı ortamların içine ulaşan bir hamam böceği, kısa süre sonra yüzlerce hamam böceğine dönüşecektir.
  • Çünkü hamam böceği yumurta bırakır. Kısa sürede yumurtadan çıkan hamam böcekleri etrafa dağılırlar. Hamam böceği ilaçlama uygulamaları hamam böcekleri ile birlikte yumurtalarını da etkisiz hale dönüştürerek kısa zaman sonra çözüme kavuşacaktır.

Ancak hamam böceği ilaçlaması alanında uzman hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından uygulanmalıdır. Hamam böcekleri açık ve kapalı tüm alanlar içerisinde görülebilen canlılardır. Çoğunlukla karanlık ve sessiz alanlarda yuva oluştururlar.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceklerinden kurtulmak için alınacak tedbirler oldukça önemlidir. Hamam böceği ile mücadele aşamasında uygulanan bireysel böcek ilaçlama uygulamaları netice vermeyerek böceklerin üremelerine fırsat tanımaktadır. Hamam böceği ilacı ve kullanılacak yöntem doğru belirlenmelidir.

Sarıyer hamam böceği ilaçlama servislerimiz jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama yöntemleriyle tüm hamam böceklerini en kısa zamanda yok etmektedir. İlaçlama sırasında kullandığımız ilaç ve yöntemler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak çevre ve insan sağlığını korumaktadır. İlaçlama yöntemlerimiz oldukça pratik olup ilaçlama yapılan alanlarda oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Hamam Böceği Türleri

Hamam böceği türleri birbirleri ile benzer özellikler taşımaktadır. Aynı familyaya ait olan hamam böceği türleri;

  • Kakalak
  • Kalorifer böceği
  • Alman hamam böceği
  • Amerikan hamam böceği
  • Karafatma’dır.

İlaçlama servislerimiz tüm hamam böceği türlerine karşı haşere ilaçlama hizmeti sağlayarak %100 başarıya ulaşmaktadır. Hamam böceği ilaçlama fiyatları için en ekonomik rakamlarla sunularak kaliteden ödün vermeden gerçekleşmektedir. Gün boyu ilaçlama servislerimize ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Sadece İstanbul ilçeleri ile kendini sınırlamayan firmamız sağlamış olduğu başarılar ile bugün; İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerine hizmet sunmaktadır. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir