İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir ?

hamam-bocegi-nasil-yok-edilir

Hamam böceği nasıl yok edilir? Böceklerden kurtulmak adına yapılan tüm işlemlerde en önemli şey, işlemlerin sağlıklı ve kusursuz bir şekilde yapılmasını, garantili sonuçlara ulaşılmasını sağlamaktır. Kesin sonuçlara ulaşmanın en zor olduğu haşerelerden biri de hamam böcekleridir. Tıpkı kalorifer böcekleri gibi oldukça hızlı türeyen hamam böceği nasıl yok edilir?

  • Hamam böceğinin yok edilmesi için yapılması gereken en önemli şey hiç kuşkusuz ki böcek ilaçlama işlemi yaptırmaktır.
  • Böcek ilaçlama işlemleri ile hamam böceklerinden kurtulmak garantili olsa da bu işlemi iyi bir firma yapmadığı sürece onlardan kurtulmak oldukça zordur.
  • Hamam böceklerinin evimizde faaliyetlerini azaltmak istiyorsak her şeyden önce evin bakımına, evcil hayvanların temizliğine önem vermeliyiz. Çünkü pis evlerde böcekler yaşamayı daha çok severler.
  • Çöpleri bekletmek, ayakkabı ve terlikle evlerde dolanmak, yemek kırıntılarını toplamamak gibi aslında basit önlemlerle de haşere faaliyetleri azaltılabilir.

Hamam böceği ile mücadele etmek için sektörde varlığını ispat etmiş Sarıyer Böcek İlaçlama firmamıza iletişim numaraları ile 7 gün 24 sat iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında talep formu doldurarak şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Jel İlaçlama Yöntemi

Jel ilaçlama metodu ile hamam böceklerinin kökü kazınailir. mHamam böceklerini yok etmede en etkili ve en sağlıklı ilaçlama yöntemi jel ilaçlamadır. Oldukça pratik olan ve kesin çözüm sunan jel ilaçlama;

  • Hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, kakalak gibi haşereler üzerinde etkilidir.

Jel şeklindeki ilaçlar evin ya da ilaçlanacak mekanın belli köşelerine bırakılır, jeli yem olarak yiyen haşereler zehirlenerek ölürler. Ölen haşereleri de yiyen diğer böcekler böyle bir zincir oluşturarak yok olurlar.

Kurumsal Marka Kimliği

Özellikle evdeki böcekten kurtulma yolları konusunda en çok uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri Sarıyer Böcek İlaçlama olarak kusursuz bir şekilde, büyük bir titizlikle uygulanmaktadır. Sarıyer’de verdiğimiz hamam böceği ilaçlama ve tüm ilaçlama yöntemlerine en kaliteli şekilde ulaşmak için çağrı merkezlerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Uzman kadromuz ve güler yüzlü ekibimiz ile bir telefon uzağınızda bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir