İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İstanbul Böcek İlaçlama

istanbul-bocek-ilaclama

İstanbul böcek ilaçlama kelimesi ile adeta özdeşleşmiştir. Bütün dünyayı kendine hayran bırakn İstanbul’un istenmeyen misafirlerinden biri de maalesef haşerelerdir. Fakat yaşadığımız alanlara ve yiyeceklerimize ortak olan haşereler ve kemirgenler, pest kontrol işlemleri ile kontrol altın alınabilirler. İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimizle, çeşitli hastalıkların insanlara bulaşmasını sağlayan böcekleri etkisiz hale getirmekteyiz. Sağlık Bakanlığı2ndan onaylı böcek ilaçları kullanan firmamız, Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçelerinde hizmet verdiği gibi Kocaeli ve İzmir genelinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimiz, sağlıklı alanlarda yaşamanız ve daha huzurlu olmanız için 7/24 uygulama yapmaktadır.

Ev, fabrika, anaokulu, işyeri, depo, yuva, kreş, havalandırma, sinema salonu, fuar alanları, fabrika, fırın, pastane, sağlık ocağı, hastane, cafe, park, bahçe, tarla gibi alanların hepsinde haşere ile mücadele etmekteyiz.

Böcekler Beslenmesini Nasıl Sağlar?

Böcekler beslenmesini nasıl sağlar? Böcek ilaçlama operasyonları ile kontrol altına alınan böceklerin belki de hayatınızda ilk kes duyacağınız beslenme şekilleri vardır. Haşereleri tanımamızda bizlere yardımcı olacak bu bilgileri sıralayacak olursa;

  • Haşereler, insanların yediği her şeyle beslenebilirler. Evlerimize giren haşereler, mutfaklarımızdaki yemek kırıntılarına gelebilirler.
  • Açıkta buldukları yiyeceklerin üzerinde gezinebilirler. Yiyeceklerimizin üzerinde gezinen böcekler, çeşitli bakterileri ve hastalıkların virüslerini de, yiyeceklerimize bulaştırabilirler.
  • Bazı haşereler, beslenmesini insanların eşyalarından sağlamaktadır. Örneğin tahtakurdu, evlerdeki ahşap ürünlerle beslenebilir.
  • Böceklerin ve farelerin bazı çeşitleri ise, bitkilerle beslenmektedir. Örneğin danaburnu, tarla faresi ekinlere zarar vermektedir.
  • Haşerelerin en tehlikelisi beslenmesini kan ile sağlayanlardır. Örneğin dişi sinek, pire, kene gibi haşereler, canlıların kanı ile beslenirler. Bunlar çeşitli hastalıkların yayılmasını sağlamaktadırlar.

Tüm bu haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın tek yolu ise böcek ilaçlama firmaları ile çalışarak profesyonel ilaçlama yaptırmaktır.

İnsanlara Zarar Veren Böcekler ve Fareler

İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında en garantili hizmeti veren şirketimiz, Alman hamam böceği, tatarcık, karınca, tahtakurdu, bit, fındık faresi, çıyan, sinek, mayt, Amerikan hamam böceği, kırkayak, tahtakurusu, sivrisinek, kalorifer böceği, yılan, uyuz böceği, lağım faresi, salyangoz, çatı faresi, karafatma, mite, kertenkele, hamam böceği, pire, kör fare, teşbih böceği, sıçan, gümüş böceği, güve, kakalak, akar, yaban arısı, akrep, çekirge, pamuk faresi halı böceği, kulağakaçan böceği, örümcek, eşek arısı, kene, ev faresi İstanbul’un tüm semtlerinde kontrol altına alınmaktadır.

7/24 Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Evet, yanlış duymadınız. Günün 24 saati ve haftanın her günü kesintisiz hizmet sunan firmamız İstanbul’un birçok ilçe ve semtine hizmet götürmektedir. Kağıthane böcek ilaçlama servisimiz özellikle birçok ilçe ve semtte profesyonel ekipleriyle hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlama İstanbul ilimizde şirketimizce düşük fiyatlarla, kapsamlı olarak yapılmaktadır. Böcek ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan bütün detaylar için bizleri günün her saati arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir