İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer İstinye Böcek İlaçlama

istinye-bocek-ilaclama

İstinye böcek ilaçlama servisimiz insana zarar veren tüm haşere, böcek ve fareleri etkisiz hale getirecek garantili ilaçlamalar yapan Sağlık Bakanlığı onaylı yetkin bir ilaçlama servisidir. Tüm Sarıyer dahili olan mahallelerde ve beldelerde insan sağlığına zarar vermeyecek bitkisel ilaçlar kullanır. İlaçlarımız ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmakta olup ev ilaçlamaları, iş yeri ilaçlamaları, bahçe ve tarla ilaçlamaları gibi tüm iç ve dış mekan ilaçlamalarında kullanılmaktadır. İlaçlama firmamız tarafından belirli usullerle yapılan uygulamalarımız eğitimli ve de deneyimli ekipler tarafından yapılır. Bu beldede % 100 garantili olarak etkisiz hale getirdiğimiz eklembacaklılar, kabuksular ve kemirgenlerden bazıları şunlardır: Lağım faresi, ev faresi, çatı faresi, fındık faresi, tarla faresi, salyangoz, kımıl, sümüklü böcek, kalorifer böceği, hamam böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, yılan, akrep, Doğu (oryantal) hamam böceği, kırkayak, pire, kene, tahtakurusu, bit, tahtakurdu, mite, mayt gibi organizmalardır. Bu organizmaların her biri kendi aralarında da farklı özellikler gösterdiklerinden (metabolizma ve yaşam alanlarında farklılıklar olarak) ilaçlama uygulama yöntemleri ve de kullanılan kimyasallar farklılık gösterir. Kalorifer böceği ilaçlama ile fındık faresi ilaçlamada kulanılan ya da lağım faresi ile kalorifer böceği ilaçlamaları arasında her bakımdan farklılıklar söz konusudur.

Böcek ilaçlamalarında sıvı ilaçlama uygulamaları, kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlama olarak, püskürtme ve de sisleme yöntemi şeklinde tatbik edilir. İç mekanlarda ve haşerenin yoğun olduğu alanlarda daha çok sisleme yöntemi uygulanır. Jel ilaçlama ise haşerelerden ebatça daha büyük olan kakalak, kımıl, kalorifer böceği gibi canlılar üzerinde kullanılmaktadır. Fareler içinse fare tozlarımız, fare istasyonlarımız ve fare buğdaylarımızı kullanırız. Bu ilaçlama farklılıkları da fare türlerinin birbirinden çok farklı yaşam alanları özelliği göstermelerindendir.

İstinye böcek ilaçlama fiyatlarımızı belirleyen etkenler ise hangi zararlı organizma için uygulama yapılacağı, ilaçların hangi yöntemlerle uygulanacağı, uygulama alanının kaç metrekare olduğu ve kullanılacak ilacın niceliğidir. Tüm bu unsurların bir arada değerlendirilmesi İstinye haşere ilaçlama fiyatlarını belirler.

Sarıyer İstinye fare ilaçlama İstanbul’un tüm ilçeleri ve semtlerine ayrıca İzmit ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine etkili, kalıcı ilaçlamalar yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir