İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 451 09 83
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 325 34 28
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer İstinye İlaçlama

sariyer-tarabya-bocek-ilaclama

İstinye ilaçlama şirketi araştırması yapıyor ve firmamız ile karşılaştığı iseniz sektörün en iyi markası ile karşı karşıya olduğunuzu belirtmek isteriz. Sağlığımız üzerinde etkisi olan olumsuz şeylerin sayısı son yıllarda fazlasıyla arttı. Pek çok hastalığa daha çok küçük yaşta yakalanmalar, hormonlu meyve ve sebzeler çoğu zaman büyük hastalıklara yol açmakta. Bunların yanında sağlığımıza etki eden başka bir etken de elbette haşerelerdir. Araştırmalara göre çoğu hastalığın sebepleri arasında böceklerin rolü oldukça büyüktür. Bu nedenle siz değerli halkımızı, böceklerin zararlı etkilerinden korumak adına Sarıyer İstinye İlaçlama olarak her daim en kaliteli ilaçlarla sizlerin yanınızdayız. Modern teknik, uygun ödeme imkanları ve garantili sonuç sözü ile hizmetinizde olan firmamızı 7/24 arayabilir, böcek ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz.

İlaçlama Yöntemlerimiz

İlaçlama yöntemlerimiz sizler için en kusursuz ve dikkatli bir şekilde uygulanmaktadır. Şikayet ettiğiniz haşere türü ne olursa olsun en nitelikli ilaçlarla en yetkin ve yeni işlemlerimiz sizler için uygulanmaktadır.

  • Jel İlaçlama, kalorifer böcekleri, kakalak, hamam böcekleri üzerinde uygulanır ve tamamen kokusuzdur. Oldukça pratik bir şekilde uygulanan yöntem, garantili sonuçlar verir.
  • Kokusuz İlaçlama ve Kokulu İlaçlama, açık ve kapalı mekanlarda uygulanabilir. İsimlerinden de anlaşıldığı üzere bu ilaçlamalar haşereler için oldukça etkilidir. Kokulu ilaçlama esnasında ortamda kısa bir süre bulunmamalısınız.
  • Sıvı İlaçlama, sıvı ilaç özel aletler ile belli bölgelere püskürtülerek veya akıtılarak uygulanır. Özellikle duvar dibi, duvarların üstü, köşe ve dipler için uygulanır.
  • Fare İstasyonu, ise fare türlerinin hepsi için uygulanmaktadır. Çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, lağım faresi, pamuk faresi gibi tüm fareler için uygulanan bu işlem oldukça etkilidir.,

Böcek ilaçlama teknikleri için uygulamış olduğumuz indirimli fiyatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey telefonlarımıza çağrı bırakmak olacaktır.

Kaliteli, Ekonomik ve Kurumsal Marka Kimliği İle Tanışın

Bizler siz değerli halkımızın sağlığını haşere zararlarından korumak adına Sarıyer Böcek İlaçlama servisi olarak her zaman yanınızdayız. Semtimizdeki tüm böcek türlerini en etkili ilaçlarla yok etmekle yetinmeyip, sizlere her zaman en uzun süren korumayı da sağlamaktayız. Tüm garantili işlemlerimize 7/24 sahip olabilirsiniz. Haşere ilaçlama konusunda uzman olan firmamızın çağrı merkezleri daima hizmetinize açık olup, aklınıza takılan her ilaçlama veya böceklerle ilgili olan sorularınıza da yanıt vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir