İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kalorifer böceği ilaçlama

Kalorifer-Böceği-İlaçlamada-Kullanılan-İlaçlar

Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması günümüzde oldukça ihtiyaç duyulan yaygın bir işlemdir. Sarıyer böcek ilaçlama olarak insan sağlığını ve huzurunu baz alarak kalorifer böceği ilaçlama uygulamasında da hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Kalorifer böceklerinin günümüzdeki nüfusu 4500 adet olarak bilinmektedir. Seri bir şekilde üreyen bu böcek türü 6 bacaklı, esnek ve hızlı hareket edebilen özelliklere sahip olduğundan, girdikleri alanda rahatlıkla yer değiştirebilir.

Kalorifer böcekleri yaşadıkları pis ortamlardan aldığı virüs ve mikropları insanların hayatlarına taşır. Bu virüsler birçok riskli hastalığa sebep olabilir. Bunlar; dizanteri, verem, astım, antrax, hepatit ve örnekleridir. Beyinleri ayak kısmında olmasından dolayı kafaları kopsa dahi 3 gün boyunca yaşamını sürdürebilen kalorifer böceği, son derece tehlikeli bir canlıdır. Radyasyona son derece dayanıklı ve 2 haftada bir yumurta paketi bıraktığından dolayı zor koşullarda dahi rahatlıkla hareket ederek, üremeye devam eder. Kalorifer böcekleri ile evde basit yöntemler son derece yetersiz kalacaktır. Mutlaka profesyonel şekilde kalorifer böceği ilaçlama hizmeti alınması gerekir. Ev, iş yeri, otel, hastane gibi toplumsal ve kapalı alanlara çatlaklardan, su ve kanalizasyon borularından, dışarıdan getirilen poşetlerden sızan kalorifer böcekleri, bodrumlarda, çatı katlarında, mutfaklarda, sıcak ve nemli alanlarda barınırlar.

Sarıyer böcek ilaçlama olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Aynı zamanda kullandığımız ilaçlar da Sağlık Bakanlığı’nca onaylı insan ve hayvan sağlığına zararsız ilaçlardır. Alanında deneyimli, uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alana gidip gerekli alan büyüklüğünü ve böcek direncini tespit etmesiyle birlikte ilaçlama işlemine geçilir. Kalorifer böceği ilaçlama son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir işlem olmasının yanı sıra uygulamanın devamlılığı da son derece önemlidir.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda kalorifer böceğinden şikayetçiyseniz Sarıyer böcek ilaçlama firmamızı arayarak kalorifer böceği ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimiz gerekli bilgi ve yardımı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir