İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Maden Mahallesi Böcek İlaçlama

Maden Mahallesi böcek ilaçlama operasyonlarında elde ettiği başarılar İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren bir firma haline geldi. İnsan sağlığı açısından büyük bir tehdit olan böcekler ile mücadele edilmesi herkesi ilgilendiren bir konudur. Profesyonel uygulamalar olmadan gerçekleştirilen amatörce ilaçlamalar böcek problemine çözüm sunmadığı ve hatta insanların kimyasallardan etkilenmesine yol açtığından, böcek ilaçlama için profesyonel yardım gerekir. Firmamızın Maden Mahallesi böcek ilaçlama servisi ihtiyaç duyduğunuz profesyonel çözümlerin tamamını uzman ekiplerle sunmakta, makul fiyatlı hizmet seçenekleriyle ev ve işyerinizdeki böcek sorunundan güvenilir bir şekilde kurtulmanızı sağlamaktadır. Başta;

 • Ferahevler, İstinye, Kazım Karabekir, Kireçburnu, Kocataş ve Pınar olmak üzere siz değerli müşterilerimize ilçenin her semtinde hizmet sunmaktayız.

Sarıyer ilçesine bağlı olan Maden Mahallesi, böcek ve fare problemlerinin zaman zaman çokça yaşandığı bir bölgedir.

Düzenli İlaçlama Sağlığınızı Koruma Altına Alır

Ev ve işyeri ilaçlama sayesinde böcek tehdidinden sürekli korunur, bu haşerelerin yol açtığı sağlık sorunlarından uzak durursunuz. Sarıyer ilaçlama servisi olarak;

 • Böcek türüne göre en uygun ilaç karışımlarını hazırlıyor, sadece Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle işlem yaptığımız için insan sağlığı etkilenmeden soruna kalıcı çözüm getiriyoruz.
 • Yaygın olarak görülen ve hemen her yerde yaşayabilen hamamböceği, karafatma, kalorifer böceği gibi haşerelerin yol açtığı sorunlar basit ilaçlama uygulamalarıyla çözülemez.
 • Böcek sorununda bir kereliğine değil, geri dönmemek üzere kalıcı olarak kurtulmak için ilaçlamanın profesyoneller tarafından yapılması gerektiği gibi periyodik olarak da tekrarlanması gerekir.

Maden Mahallesi böcek ilaçlama firmaları hizmetlerinden düzenli aralıklarla yararlanarak sağlığınızı kalıcı olarak koruma altına alabilir, böcek sorunuyla yeniden karşılaşmamak üzere güvenilir uygulamalarla kurtulabilirsiniz. Sarıyer’de Maden Mahallesi böcek ilaçlama şirketleri arasında müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız gün boyu hizmetinizdedir.

Uzman Ekiplerle Haftanın Tüm Günleri Hizmetinizdeyiz

Sarıyer ilaçlama servisi olarak sizlere ilçenin tüm semtlerinde 7 gün, 24 saat hizmet vermekteyiz. Firmamız uzmanlığıyla haşerelerden kısa sürede kurtulmanızı sağladığı gibi, tüm kemirgen ve sürüngen türleri üzerinde etkili ilaçlama uygulamaları da yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı onayı almış ilaç karışımları kullanan eğitimli ekiplerimiz;

 • Kokulu ilaçlama tekniği
 • Kokusuz ilaçlama tekniği
 • Sıvı ilaçlama tekniği
 • Jel ilaçlama tekniği
 • Fare istasyonları

Uygulamalarıyla her tür böcek problemine etkili çözümler sunmaktadır. En kaliteli ilaçlama hizmetlerini, her bütçeye uygun fiyat alternatifleriyle sunan firmamızdan randevu almak ve tüm sorularınız için telefon açmanız yeterli.

Yok Ettiğimiz Haşereler

Yok ettiğimiz haşerelerin sizlerin sağlığına ve çevrenize verdiği zararları bilseydiniz böcek ilaçlama randevusu için geç kaldığınızı anlardınız. Firmamızda;

 • Fare istasyonları tekniği sayesinde kemirici gruplara karşı mücadele sürdürmekteyiz. Farklı isimlerde adlandırılan ev faresi, fındık faresi ve pamuk faresi en etkili fare ilaçları ile yok edilebilmektedir.
 • Uçuşan ve yakalanması güç olan haşereler üzerinde etki sağlayan sıvı ilaçlar firmamız yetkilileri tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Sinek, pire, bit gibi uçan haşereler ile birlikte sürüngen grupta yer alan; akrep, yılan, çıyan haşerelerini etkisiz hale getirmede de etkilidir.
 • İstenmeyen fakat hayatın her alanında karşımıza çıkan hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, gümüş böceği ve karafatmalardan kurtulmanız için geliştirdiğimiz jel ilaçlar

Ve haşereler ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıtı firmamız iletişim numaraları sayesinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir