İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer Maslak Mahallesi böcek ilaçlama

sariyer-maslak-bocek-ilaclama

Maslak, İstanbul’da Sarıyer ilçesine bağlı bir semttir. Bundan 25 yıl öncesine kadar birkaç yapıdan oluşan bir yerken, günümüzde birçok uluslararası şirketin genel müdürlüğünü barındıran, modern gökdelenleri, yoğun trafiği ile İstanbul`un ve Türkiye`nin en modern çevrelerinden birisidir. Günümüzde ülkenin plazalar durağı olarak bilinen Maslak’ta oldukça fazla firma ve şirketlerle birlikte iş sirkülasyonu yoğundur. İstanbul’un en gözde semtlerinden olmasından ötürü haşere istilalarına karşı son derece titiz davranılması ve dikkatli olunması gerekir.

Böcekler nüfus ve taksonomi açısından son derece kalabalık orana sahiptir. Gün geçtikçe artan türleri dünya üzerinde yapısal ve fiziksel özellikleri bakımından ayrılmıştır. İnsanların kişisel alanlarına girdiklerinde son derece zararlı olan böceklerle amatörce mücadele oldukça güçtür. Yaşadıkları pis ortamlardan taşıdığı virüs ve mikropları barındıkları alanlara kolaylıkla bulaştıran böceklerin kan emici olanları doğrudan hastalık bulaştırır. Böceklerden insanlara bulaşan hastalıkları şu şekilde sıralayabiliriz; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma. Doğrudan veya dolaylı olarak hastalık bulaştıran böceklere karşı son derece dikkatli olunması gerekir. Salya ve dışkı yoluyla konakladıkları alanlarda bakteri ile karşılaşılan böceklere karşı bilhassa çocukların sağlığını korumak büyük önem taşır.
Ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika gibi kapalı alanlarda çok kısa sürede yumurtlayan haşerelere karşı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmalardan ilaçlama hizmeti almak en güvenilir çözümü sağlayacaktır. Özellikle Maslak gibi iş merkezlerinin olduğu bir semtte belirli periyotlar halinde ilaçlama yapılması sağlığınız, huzurunuz ve prestijiniz açısından büyük önem taşır.

Yıllardan beri Sarıyer Maslak böcek ilaçlama olarak vermiş olduğumuz ilaçlama hizmetlerimize Maslak’ta da haftanın her günü ve saati müşteri temsilcilerimiz ve ilaçlama personelimizle birlikte faaliyetimizi sürdürmekteyiz.  Dilediğiniz zaman diliminde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir