İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pire İlaçlama

bocek-ilaclama-sirketleri

Pire ilaçlama küçük fakat zararlı haşerelerin yok edilmesinde hayati önem taşımaktadır. Yaşam sürdüğümüz alanlarda yer alan pirelerden kurtulmanın en etkili ve güvenilir yolu pire ilaçlama hizmeti talep etmektir. Pire türlerinden kurtulmak için en kısa zamanda gereken uygulamalara başlanmalıdır. Çünkü pire hızla yayılarak oluşan sorunun gün geçtikçe büyümesine neden olacaktır. Pire ilaçlama uygulamaları ile pire görülen alanların pirelerden arındırılarak dezenfekte edilmesi gerekir. Pire ile mücadele ederken huzurlu bir yaşantının kapılarını aralayan firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Pire ilaçlama Şirketleri

Pire ilaçlama şirketleri kısa sürede yayılan bu haşerenin hayatınızdan çıkması için profesyonel metodlar kullanır. Pirelerin bulunduğu alanlardan güvenli yöntemlerle arındırılması için pire ilaçlama şirketleri büyük olanak sağlamaktadır. Alanında uzman kişiler doğru pire ilacı ve yöntemlerle haşereler ile mücadele gösterirler. Pirelerden kurtulmak için gerekli olan teçhizatları bir araya getirirsek;

  • Kokulu İlaçlama
  • Püskürtmeli Yöntem
  • Pire İlacı diyebiliriz.

Ancak hizmet alacağınız kuruluşun güvenilir olması oldukça önemlidir. Pire ilaçlama firmaları arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlayan firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve TSE etiketli ilaçlarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Pire ile Mücadele

Pire ile mücadele sanıldığı kadar kolay olamamaktadır. Pire çok küçük bir haşere türü olup sıçrayarak hareket etmektedir. Bu nedenle pireleri yakalamak oldukça zordur. Profesyonel pire ilaçlama yöntemleri ile pireler etkisiz hale dönüştürülmelidir. Firmamız 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Haşere türleri;

  • Özellikle beslenme şekillerine bağlı olarak insanlara çeşitli zararlar verirler.
  • Pire kan emen haşereler sınıfında yer almaktadır.
  • Kan emerek beslenen haşerelerin zararı oldukça büyüktür. Çünkü virüs taşıyıcılığı yapan bazı haşereler insanların önemli sağlık sorunları yaşamalarına neden olmaktadır.
  • Pirenin zararları insanları doğrudan etkilemektedir. Çünkü pire hasta canlıdan aldığı hastalık virüsünü ısıracağı diğer canlıya aktarmaktadır.
  • Geçmiş tarihlerde pirelerden insana bulaşan “veba” virüsü nedeniyle çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği kayıtlara geçmiştir. Pire ilaçlaması ile olası zararların önüne geçilmelidir.

Firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak dilediğiniz zaman dilimi içerisinde randevu alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz destek hattında gün boyu hizmet sağlamaktadır.

 

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlaması nasıl yaplır? Pire ilaçlaması alanında uzman kişiler dahilinde yapıldığı takdirde %100 başarıya ulaşacaktır. Firmamız yüksek kalitede ilaçlama uygulamalarıyla insan ve çevre sağlığını koruyarak pireleri yok etmektedir. Pire ilaçlama uygulamalarımız sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama tekniklerimizden oluşmaktadır.

  • Kokulu ilaçlama; pire türlerinin yoğun olarak bulunduğu alanlara uygulanmaktadır. Yoğun olarak görülen pire türleri üzerinde etki sağlayan kokulu ilaçların kendine has bir kokusu bulunmaktadır. Bu ilaçlama tekniği uygulandıktan sonra ilaçlama yapılan alanın 2-3 saat kadar havalandırılması gerekir. Sonrasında ilaçlama personellerimizin vermiş olduğu bilgilerden sonra yaşam alanlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kokusuz ilaçlama; uygulamaları ise pire türlerinin aşırı yoğun olmadığı alanlara uygulanmaktadır. Bu ilaçlama tekniğinde kullanılan ilaçların her hangi bir kokusu bulunmamaktadır. Kokusuz ilaçlar uygulama yapılan alanda her hangi bir temizlik yapmanızı gerektirmez.

Pire ilaçlaması uygulamalarında kullanılan pire ilacı oldukça önemlidir. Firmamız yüksek kalitede olan pire ilacı ve uygulamalarıyla daima en hesaplı ve güvenilir hizmetin kapılarını açmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir