İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pire Nasıl Yok Edilir ?

pire-nasil-yok-edilir

Pire nasıl yok edilir? Böcek ilaçlama firmamıza en sık gelen haşere şikayetlerinden biri de pirelerdir. Pireler diğer haşerelere göre oldukça küçük olmalarına rağmen sağlığımız üzerinde büyük etkiler yaratmaktadırlar. Özellikle evlerde, bahçelerde, evcil hayvanların olduğu mekanlarda sıklıkla bulunan bu haşerelerle bireysel olarak mücadele etmek oldukça zordur. Peki, pire nasıl yok edilir?

  • Pireleri yok etmek için beslediğimiz evcil hayvanların aşılarını zamanında yaptırmalıyız. Böylelikle az da olsa pire sorununu engellemiş oluruz.
  • Fakat pireler evlerimize oldukça farklı yerlerden gelebilmektedir. Evcil hayvanları aşılama uygulaması yine de kesin çözüm sunmamaktadır.
  • Pireler genellikle ekili dikili alanlarda, bahçelerde, yeşil alanlarda, hayvanların olduğu yerlerde yoğun olarak bulunmaktadır. Saydığımız mekanlar üzerinden evlerimize giren pirelerin yok edilmesi adına, bu alanlarda pire ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır. Bu sayede buralardan gelen pireleri az da olsa önlemiş oluruz.

Başınız pire, haşere ve kemirgenler ile dertte ise İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerine hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele etmek için çeşitli yollara başvurulabilir. Fakat bu yollar geleneksel ve amatör kesinlikle olmamalıdır. Çünkü bu haşere insandan insana, evden eve de bulaşmaktadır. Dış alanda yapılan pire ilaçlama işlemleri yine de evinizdeki pire sorununu çözmede yetersiz kalacaktır. Pireler oldukça hızlı çoğalan haşerelerdir ve onlara karşı tek başınıza alacağınız önlemler veya uygulayacağınız yöntemler sonuçsuz ve başarısız kalacaktır. Bu nedenle pire ile mücadele ederken evin hem iç alanında hem de dış alanında pire ilaçlama işlemleri uygulatmalısınız.

Pirelerin Zararları

Pireler sadece cilt ve deri üzerinde kaşıntılara sebebiyet vermezler, aynı zamanda kanla beslendikleri için bizlere de pek çok kanla bulaşan hastalığın geçmesine neden olurlar. Pire ısırıklarında ısırılan bölgede beklenmeyen bir belirti gördüğünüzde ( aşırı şişlik, morartı, iltihaplanma, kanama…) mutlaka bir sağlık merkezinden yardım almalısınız.

Sarıyer Böcek İlaçlama firmamız, pire nasıl yok edilir konusunda sizlere tüm böcek ilaçlama şirketleri arasında en garantili ve en kusursuz ilaçlama işlemlerini sunmaktadır. Çağrı merkezlerimiz 7/24 hizmetinize açıktır. Şirketimiz profesyonel ekibi ile her daim yanınızdadır.rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir