İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer Çayırbaşı Böcek İlaçlama

sariyer-cayirbasi-bocek-ilaclama

Çayırbaşı böcek ilaçlama servisi Sarıyer böcek ilaçlama firmasının bir servisidir. Onlarca yıldır tüm İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinin ilçe ve semtlerinde 7/24 kesintisiz ilaçlama hizmetleri vermiştir. İlaçlama servisimizin tüm çalışanları eğitimli ve deneyimli profesyonel kadrolardan oluşmaktadır. Böcek ilaçlamalarımız alanın özelliklerine göre haşere ilaçlama ve fare ilaçlamaları da yapmaktadır. Sarıyer Çayırbaşı semtinde en çok ilaçlama talebi aldığımız canlılar akrep, fare, yılan, çıyan, kımıl, kalorifer böceği, hamam böceği, Alman hamam böceği, sivrisinek, arı, kene, pire, bit gibi pek çok farklı türde haşere, böcek ve kemirgendir.

Çayırbaşı böcek ilaçlama firması olarak her haşere ve böcek için farklı uygulamalar yapan firmamız, uygulama tekniklerini zararlı canlının metabolizması ve yaşadığı alanın özelliklerine göre belirlemektedir. Ev ilaçlama, tarla ilaçlama, okul ilaçlama, park ilaçlama Çayırbaşı’nda ilaçlama yaptığımız uygulama alanlarıdır.

Sarıyer Çayırbaşı haşere uygulama yöntemlerimiz: Sıvı ilaçlama yöntemi olarak yapılmaktadır. Pire, kene, bit, tahta kurusu ve tahta kurdu türünden küçük canlıların tamamen ortamdan uzaklaştırılması için sisleme ve püskürtme yöntemleri uygulanarak yapılmaktadır. Sisleme yöntemi sıvı kimyasalın su zerrecikleri haline getirilerek en küçük birim alana nüfus edebilmesini sağlamak için yapılır. Püskürtme yönteminin bir diğer uygulama tekniği ise kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarıdır. Kokusuz ilaçlama yöntemi dış mekanlarda veya iç mekanlarda bulunan bazı fare türleri için uygulanırken, yoğunluğu fazla olan böcekler için de püskürtme yöntemi uygulanmaktadır. Çayırbaşı akrep ilaçlama uygulamarımızda da yine püskürtme tekniğini kullanırız. Bir diğer ilaçlama uygulamamız ise kapalı alanlarda uygulanan jel ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem de kokusuz sıvı ilaçlama gibi çevredeki insanları kokusu ile rahatsız etmez ve oldukça etkileyici bir ilaçlama yöntemi olarak deneyimlenmiştir. Lokanta ilaçlamalarında ve ev ilaçlamalarında daha çok jel ilaçlama yapılır. Jel kimyasalın belirli kritik yerlere sürülmesi ile tatbik edilir.

Böcek ilaçlama firmamız tüm haşere sorunlarınızı pest kontrol yöntemi ile ortadan kaldırarak size kalıcı ve de koruyucu ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Çayırbaşı böcek ilaçlama fiyatlarımız ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine ve ilaçlamada kullanılacak kimyasalın miktarına göre belirlenir.

Çayırbaşı fare ilaçlama hizmetleri de veren firmamız ilaçlama firmaları arasında önder konumunu korumaktadır. Çağrı merkezlerimizi her gün dilediğiniz bir saat diliminde arayarak ilaçlamalarımız konusunda detaylı bilgi alabilir ve de ilaçlama yaptırmak için bir randevu tarihi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir