İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer Fare İlaçlama

Sarıyer

Suya yakın alanları seven fareler, özellikle Sarıyer gibi doğayla ve denizle iç içe sahil semtlerimizde yaşamaya eğilimlidir. Bahçeli evler, ormanlık arazilere yakın mahalleler farelerin uğrak mekanlarındandır. Hal böyle olunca, Sarıyer fare ilaçlama konusunda ciddi özen gösterilmesi gereken bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sarıyer Fare İlaçlama

Sarıyer ilaçlama firması olarak; alanında uzman kadromuzla, yılların deneyimi ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, garantili ilaçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. İnsan sağlığına ve doğaya değer vermeyi ilke edinmiş, haşereleri insanların yaşam alanlarından uzaklaştırmak üzere başarıdan başarıya koşmakta olan bir firmayız. Çözüm odaklı çalışarak haşerelerin insan yaşam alanlarından kökten temizlenmesini sağlıyoruz. Sizler de Sarıyer fare ilaçlama konusunda yardım arayışındaysanız, 7/24 hizmetinizde olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Haşerelere Ne Zaman Müdahale Edilmelidir?

İnsan sağlığına zararı dokunan haşereleri ilk olarak doğal hayatına bırakmayı denemeli, çözüm bulunamadığında ortadan kaldırma yoluna başvurmalıyız. Evlere dadanan haşereler pek çok hastalığa davetiye çıkarması sebebiyle derhal yaşam alanlarımızdan uzaklaştırılmalıdır. Böcek familyasından olan haşerelere, ikinci defa görüldüğü an müdahale edilmeli ve ilaçlama seçenekleri gözden geçirilmelidir. Fare, akrep gibi büyük haşerelere ise ilk görüldüğü an ilaçlama uygulamasına başlanmalıdır. Zira bu tip haşereler bir defa geldiyse diğerleri de aynı yolu kullanarak eve girecektir. Giderler, borular, duvara monteli dolapların ve mutfak dolaplarının arkaları, döşemelerin altları, kapı kenarlarında ve duvarlarda bulunan çatlaklar haşerelerin eve girdiği yollardan bazılarıdır.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama yöntemleri arasında fare istasyonları, fare kapanları, sıvı ve jel fare ilaçları, kokulu ve kokusuz fare ilaçları gibi seçenekler mevcuttur. Bu uygulamalar belirli parametrelere göre seçilerek uygulanmaktadır. Bizden yardım aldığınız takdirde, Sarıyer fare ilaçlama ekibimiz, ilk olarak haşerenin türünü, ebatını ve yayılma hızını tespit edecek, ardından doğru fare ilaçlama yöntemini belirleyerek işleme başlayacaktır. Fare ilaçlama fiyatları konusunda bilgi edinebilmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.Evinize giren farenin türünü, rengini ve ebatını bilmeniz fare ilaçlama servislerinin işini kolaylaştıracaktır. İmkanınız varsa farenin fotoğrafını çekerek ilaçlama ekibine göstermeniz de yine sizin yararınıza olacaktır. Aklınıza takılan sorular için bir tık uzağınızda ve 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir