İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer Ferahevler Böcek İlaçlama

sariyer-ferahevler-bocek-ilaclama

Ferahevler böcek ilaçlama firmamız tüm Sarıyer mahallelerinde garantili ilaçlamalar yapan ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama belgelerine sahip bir firmadır. Özellikle ev ilaçlama, okul ilaçlama, bahçe ilaçlama, apartman ilaçlamalarında etkili ve de kalıcı çözümler sunmaktayız. Açık alan ilaçlamaları ise düzenli olarak yapıldığı taktirde olumlu sonuçlar vermektedir. Ferahevler semtinin yeşillikler içerisinde olması nedeniyle bu beldemiz de en çok ilaçlama yaptığımız Sarıyer semtleri arasına girmektedir. Her haşere, fare ve böcek çeşidi için türüne has kimyasal ilaçlamalar yapılmaktadır. Ferahevler’de en çok ilaçlama yaptığımız insana zarar veren organizmalar: lağım faresi, ev faresi, fındık faresi, tarla faresi, çekirge, kertenkele, sümüklü böcek, salyangoz, arı, sivrisinek, yılan, çıyan, kalorifer böceği, hamam böceği, pire, kene, mite, mayt, tahtakurdu ve tahtakurusu gibi canlılardır. Elbette bu canlılar her mevsim bulunmuyorlar ancak yok da olmuyorlar. Mevsim sıcaklıklarına göre yumurtalarının kuluçka dönemlerinde değişiklik olanlardan örnek olarak pireyi gösterebiliriz. Soğuk havalarda yumurtalarının çatlaması uzun zaman alırken sıcak havalarda bu süre 3-4 kat daha hızlıdır. Pire ilaçlamalarını ve de kene, mite, mayt ilaçlamalarını bahar ve yaz aylarında daha çok yapmaktayız. Sıvı kimyasalların sisleme ve püskürtme yöntemleri yapılarak uygulanması bu tip haşere ve böcekler üzerinde oldukça etkili olmaktadır.

Fare ilaçlamaları da yine bölgenin yapısı ve kemirgenin türü göz önüne alınarak yapıldığından ilaçlama uygulamalarımız iyi sonuçlar vermektedir. Günümüzde artık dış mekanda insanın da yoğun olarak kullandığı bölgelerde görülen fareler için, fare istasyonları denilen bir ilaçlama yöntemi uygulamaktayız. Bunlar sadece farenin giriş ve çıkış yapabileceği büyüklükte iki deliği bulunan kapalı bir düzenektir. Etrafta yaşayan kedi, köpek gibi başka canlılara zarar vermediklerinden oldukça güvenli bir yöntemdir.

Ferahevler böcek ilaçlama servisimiz 20 yılı aşkın ilaçlama hizmetiyle tüm Sarıyer mahallerinde %100 garantili ilaçlamalar yapmıştır. Ayrıca ilaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Sizi rahatsız eden böcek, haşere ve fare türü ile ilaçlama yapılacak alanın metrekaresi hakkında bilgi vermeniz ilaçlama fiyatının belirlenmesinde yardımcı olacaktır.

Ferahevler haşere ilaçlamaları için 7/24 çağrı merkezlerimizi arayıp bir randevu tarihi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir