İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 519 95 28
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sarıyer Gümüş Böceği İlaçlama

sariyer-gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş böceği ya da gümüşçün, bir diğer adıyla da nem böceği; Türkiye’de özellikle denizel iklimlerin görüldüğü nemli bölgelerde yaşamaktadır. Rutubeti ve sıcağı çok seven bu böcek türüne Ege ve Akdeniz dolaylarında ve Marmara bölgesindeki şehirlerin sahil kesimlerinde yer alır. İstanbul’un sahil ilçelerinden biri olan Sarıyer gümüş böceği ilaçlama konusunda en çok şikayet aldığımız muhitlerden biridir.

Sarıyer Gümüş Böceği İlaçlama

sariyer-gumus-bocegi-ilaclama
sariyer-gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş böceği ilaçlama konusunda izlenecek yolun doğru seçilmesi çok önemlidir. Gümüş böceği dişisi, günde 1-3 arası yumurta bırakır. Tıpkı hamam böceği gibi çok hızlı çoğalan ve gelişen bu böcekle mücadelede gözden kaçırılacak en ufak ayrıntı, en ufak bir duvar çatlağı bütün emeklerinizin boşa gitmesine sebep olabilir. Yumurtalarını sizin asla göremeyeceğiniz alanlara bırakırlar ve ilacı o bölgeye sıkmazsanız, ya da yanlış bir ilaçlama tekniği uygularsanız henüz yumurtadan çıkmamış bir dişi ve bir erkek gümüşçün gelişerek yeni bir koloni yaratacak, size yeni bir gümüş böceği jenerasyonu sunacaktır. Ev ve iş yerlerinizde bu tip vakalarla karşılaşmamak için, gümüşçün ya da diğer haşere türlerinden biriyle karşılaştığınızda profesyonel bir destek almayı düşünmelisiniz. Unutmayın, bu tip haşereler gizlenmeyi çok sever ve bu alanda ustalaşmış insanların bile güçlükle bulduğu yerlere yumurtlarlar. Ayrıca evinizde gördüğünüz bir haşereyi öldürseniz bile, geride bir yuva bırakmış olabileceğinden şüphelenmeli ve buna göre harekete geçmelisiniz. Yardım almak istediğiniz her an Sarıyer gümüş böceği ilaçlama firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Neden Profesyonel Destek Almalıyım?

sariyer-gumus-bocegi-ilaclama
sariyer-gumus-bocegi-ilaclama

Bu aşamada, bireysel müdahaleler çoğunlukla sonuçsuz kalır. Pek çok insan ilaçlama uygulamasının maliyetli olacağından çekinir ve gümüş böceği ilaçlama uygulamasını evde kendi imkanlarıyla yapmaya çalışır. Gümüş böceği doğal ilaç ya da gümüş böceği jel ilaç kullanımıyla yok edilemeyecek kadar inatçı ve dirençli bir böcektir. Tek seferlik kullanacağınız ve içeriği yeterince etkili olmayan ilaçlarla gümüş böceğini yok etmeniz mümkün olmayacaktır. Ayrıca, defalarca tekrarlayacağınız ilaçlama yöntemlerine harcayacağınız para, ilaçlama firmasının ücretini fazlasıyla aşacak, üstelik hiçbir sonuç vermeyecektir. Ancak, Sarıyer gümüş böceği ilaçlama firmamızla çalışırsanız, en uygun ilaçlama fiyatlarıyla kesin çözüm sunarak hesaplı bir temizlik keyfi yaşamış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir